Dobro wraca czyli podsumowanie naszej Świątecznej Paczki!
2021-01-07
Dobro wraca czyli podsumowanie naszej Świątecznej Paczki!

Miło nam poinformować, że po raz kolejny wspólnie uczyniliśmy WIELE DOBRA!! Razem, jako cała społeczność związana z Górnikiem Libiąż podzieliliśmy się dobrym sercem i sprawiliśmy, że minione święta były piękne dla kogoś więcej. Przedstawiając w tym wpisie podsumowanie naszej Świątecznej Paczki serdecznie dziękujemy Wam za okazane wytypowanej rodzinie wsparcie.... .

Obdarowana rodzina jest bardzo wdzięczna, tym bardziej, że Wasze wsparcie, datki i dary były w tym roku bardzo BARDZO duże!

Oto podsumowanie naszej akcji:

Zebraliśmy łączną kwotę 2.850 zł (dla porównania w zeszłym roku była to kwota 1.525 zł), za którą zakupione zostały:

• Pralka Amica 1150
  • Bon podarunkowy Sinsay 250 na zakup odzieży
  • Bon podarunkowy CCC 250 na zakup obuwia

Ponadto została kwota 1.200 zł, za którą wykonane zostaną na zamówienie i na miarę szafa oraz krzesła.

Co warte podkreślenia, stół na miarę zostanie podarowany przez darczyńcę, który go wykona! Wielkie brawa!

Ponadto zebraliśmy:

Wiele paczek z żywnością, środkami czystości i kosmetykami, a także zabawki dla dzieci i pomoce szkolne.

W imieniu swoim oraz obdarowanej rodziny - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Dobro Wraca - i tego Wam życzymy u progu nowego roku!