ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
O Klubie
Logo

 

O SZKOLE

 

Szkoła Piłkarska Górnik Libiąż rozpoczęła działalność w listopadzie 2009 roku, a jej założeniem jest kształtowanie piłkarskich talentów dzieci i młodzieży z gminy Libiąż i okolic, zapewnienie dobrego startu w świecie sportu, a przede wszystkim wychowanie poprzez sport. Na nasz pierwszy nabór młodych adeptów w wieku 7-10 lat (który odbył się w styczniu 2010) odpowiedziało aż 55 dzieci i ich rodziców, z których utworzyliśmy dwie grupy wiekowe. Dziś liczba naszych wychowanków przekracza 230 osób i ciągle organizujemy nabory uzupełniające, chcąc do naszej oferty zachęcić jak największą ilość dzieci.

Naszym celem jest kształcenie dzieci i młodzieży do 18-go roku życia, a kolejne nabory kilkulatków planujemy przeprowadzać w każdym następnym roku – tworząc kolejne roczniki uzdolnionych dzieci. Aby w możliwie profesjonalny sposób realizować wyznaczone cele, nasza Szkoła rozpoczęła działalność pod patronatem Agencji Managerskiej BMG-SPORT, reprezentującej najlepszych sportowców w kraju, która nie tylko pomoże wskazać właściwy kierunek najbardziej uzdolnionym wychowankom, ale również zadba o spotkania dzieci z gwiazdami polskiego sportu. W naszej pracy kierujemy się ponadto filozofią szkolenia Ajaxu Amsterdam, mając do dyspozycji kompletny zestaw ćwiczeń stosowanych w tamtejszej akademii. Aby prawidłowo realizować założenia systemu szkolenia dzieci i młodzieży, dbamy również o fachową opiekę trenerską, wysokiej jakości wyposażenie sprzętu sportowego oraz zróżnicowany trening (w tym także trening funkcjonalny, pozycyjny, bramkarski oraz elementy judo i fitnessu). Dzięki naszemu zaangażowaniu wychowankowie uczestniczą ponadto w wielu prestiżowych turniejach, wyjeżdżają co roku na obozy sportowe, wizytują mecze Ekstraklasy i Reprezentacji Polski, spotykając się przy tym z wspaniałymi piłkarzami.

Pozwól swojemu dziecku ćwiczyć w najlepszych warunkach i zapewnij start na najwyższym poziomie!


Szkoła Piłkarska Górnik Libiąż to w skrócie:

- profesjonalne treningi na otwartym boiskach z doskonałą nawierzchnią oraz w halach sportowych,
- treningi prowadzone w oparciu o filozofię Ajaxu Amsterdam (dostęp do tych samych ćwiczeń, co w akademii Ajaxu!),
- zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską,
- profesjonalny i zróżnicowany sprzęt treningowy,
- dodatkowe treningi indywidualne (trening funkcjonalny, pozycyjny, bramkarski i inne)
- własne stroje treningowe oraz dresy klubowe,
- udział w turniejach piłkarskich i rywalizacja  z najlepszymi drużynami w kraju i za granicą,
- udział w rozgrywkach piłkarskich na wysokim szczeblu,
- wyjazdy na obozy sportowe i turnieje zagraniczne,
- wyjazdy na mecze Ekstraklasy i Reprezentacji Polski,
- pomoc w dalszej karierze sportowej za pośrednictwem Agencji Managerskiej BMG-SPORT,
- możliwość zostania laureatem akcji "Przez naukę do wielkiej piłki" i wyjazdu na największe stadiony w Europie (byliśmy m.in. w Dortmundzie)
- spotkania z piłkarzami Ekstraklasy i Reprezentantami Polski na wybranych treningach i turniejach piłkarskich (gościliśmy takich piłkarzy jak: Łukasz Skorupski, Arkadiusz Głowacki, Michał Helik, Rafał Boguski, Maciej Iwański, Kamil Grabara i Konrad Gołoś oraz Reprezentantów Polski w skokach narciarskich Maciej Kot i Dawid Kubacki),
- profesjonalne ubezpieczenie sportowe dla wychowanków (jako opcja dodatkowa)

 

 

 

 

WYBRANE SUKCESY NASZYCH WYCHOWANKÓW:

 

Rok 2018

- 2 miejsce w Mini Mistrzostwach Świata 2018 Deichmanna - Mysłowice (rocznik 2007)
- 2 miejsce w finale Małopolski Zachodniej turnieju o halowe Mistrzostwo Małopolski i awans do finału wojewódzkiego (2001/2002)
- 3 miejsce w turnieju w Bieruniu (2004) 
-
2 miejsce w turnieju Arsanit Cup w Jaworznie (2007)

 

Rok 2017

- 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Chrzanów Juniorów Młodszych (rocznik 2001/2002/2003)
- 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Chrzanów Trampkarzy (rocznik 2003)
- 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Chrzanów Młodzików (rocznik 2005)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju Górnik Cup w Libiążu  (rocznik 2008)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju Barbórka Cup w Libiążu  (rocznik 2007)
- 1 miejsce w I Lidze Okręgowej Młodzików i AWANS do Małopolskiej Ligi Młodzików  (rocznik 2005)
- Powołanie do kadry Polish Soccer Skills dla Filipa Głowni (2003)
- Powołania do kadry Małopolski rocznika 2005 dla Mateusza Kosowskiego, Pawła Szemiota i Piotra Szemiota (2005)
- 2 miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju o Puchar Tymbarku kategorii U-12 (rocznik 2005)
- 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Małopolski Zachodniej Trampkarzy (rocznik 2002)
- 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Chrzanów Trampkarzy (rocznik 2002)

 

Rok 2016

- Powołanie do kadry Małopolski na zimowe zgrupowanie dla Przemysława Bajek (rocznik 2002)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju Barbórka Cup w Libiążu  (rocznik 2006)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju w Skawinie  (rocznik 2003)
- Powołanie na konsultację Kadry Małopolski dla Karola Piechoty (rocznik 2002)
- Powołanie do kadry Małopolski na letnie zgrupowanie w Makowie Podhalańskim dla Przemysława Bajek (rocznik 2002)
- 1 miejsce w I Lidze Okręgowej Młodzików i AWANS do Małopolskiej Ligi Młodzików (rocznik 2003)
- Powołanie do kadry Małopolski na mecz kontrolny dla Mateusza Hudzika i Michała Stachery (rocznik 2001)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju Kreatywnych Maluchów w Libiążu  (rocznik 2006)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju Zaborze Cup w Zabrzu  (rocznik 2005)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju Ciżemka Cup w Chełmku  (rocznik 2005)
- 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Małopolski Zachodniej Trampkarzy (rocznik 2001)
- 1 miejsce w Turnieju SPAR Biała Gwiazda CUP w Krakowie (rocznik 2007)
- 2 miejsce w Turnieju "dla babci i dziadka" w Rudzie Śląskiej (rocznik 2005)
- 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Chrzanów Trampkarzy (rocznik 2001)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju w Trzebini (rocznik 2004)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju Noworocznym w Krzeszowicach (rocznik 2007)
- 1 miejsce w Halowym Turnieju Noworocznym w Krzeszowicach (rocznik 2003)
- Powołanie do kadry Małopolski na obóz sportowy dla Jakuba Szumniaka i Michała Stachery (rocznik 2001)

 

Rok 2015

- 3 miejsce w Halowym Turnieju Świątecznym w Olkuszu (rocznik 2006)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju NPA Skawina Cup w Skawinie (rocznik 2007)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju Barbórka Cup w Libiążu (rocznik 2005)
- Powołanie do kadry Polish Soccer Skills dla Wiktora Mendyka (2003)
- Powołanie na konsultację Kadry Małopolski dla Oskara Chechelskiego, Wiktora Bila i Kacpra Kikli (rocznik 2003)
- Powołanie na konsultację Kadry Małopolski dla Dawida Mąsiora (rocznik 2002)
- Powołanie do Kadry Małopolski na mecz o Puchar im. Kazimierza Górskiego dla Michała Stachery (rocznik 2001)
- 2 miejsce w Subregionalnych Eliminacjach Turnieju Wakacja z Piłką na szczeblu Małopolski Zachodniej i awans do finałów wojewódzkich (rocznik 2002)
- 1 miejsce w Powiatowych Eliminacjach Turnieju Wakacje z Piłką (rocznik 2002)
- Powołanie do Kadry Małopolski dla Dawida Mąsiora, Filipa Nowaka i Kamila Piegzika (rocznik 2002) na obóz sportowy w Makowie Podhalańskim
- 1 miejsce w I Lidze Okręgowej Tramkparzy i AWANS do Małopolskiej Ligi Trampkarzy (rocznik 2001/2002)
- 1 miejsce w Gminnych Eliminacjach Turnieju Wakacje z Piłką (rocznik 2002)
- Powołanie do kadry Małopolski Kamila Piegzika na XII Ogólnopolski Turnieju im. Leszka Jezierskiego (rocznik 2002)
- 1 miejsce w I Lidze Młodzików Podokręgu Wadowice  (rocznik 2002)
- 1 miejsce w I Lidze Trampkarzy Podokręgu Wadowice  (rocznik 2000/2001)
- 1 miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Libiąża z okazji Dni Libiąża (rocznik 2006)
- 3 miejsce w turnieju Decathlon Cup im. Gerarda Cieślika w Chorzowie (rocznik 2005)
- Powołanie do kadry Małopolski Zachodniej na Turniej Mytnika dla Wiktora Bila, Kamila Ciaputy, Kacpra Kikli, Mikołaja Galistla, Oskara Chechelskiego (rocznik 2003)
- 2 miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju o Puchar Tymbarku kategorii U-8 (rocznik 2007)
- 3 miejsce w Finale Małopolski Zachodniej w piłce nożnej halowej młodzików (rocznik 2002) 
- 1 miejsce w Halowym Turnieju Gol Championship w Bieruniu (rocznik 2003)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju Orlików o Puchar Prezesa PPN Chrzanów w Regulicach (rocznik 2004)
- 1 miejsce w Halowym Turnieju Lokomotywa Cup w Chrzanowie (rocznik 2003)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju Amago Cup w Libiążu (rocznik 2005)
- Powołanie do Kadry Małopolski dla Adriana Gałki (rocznik 2001) i Patryka Plewki (rocznik 2000) na obóz sportowy w Makowie Podhalańskim
- 1 miejsce w Halowym Turnieju w Krzeszowicach (rocznik 2007)
- 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Chrzanów Młodzików (rocznik 2002)
- Powołanie na konsultację Reprezentacji Polski U-15 (zgrupowanie w Starych Jabłonkach) dla Patryka Plewki  (rocznik 2000)
- 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Chrzanów Trampkarzy (rocznik 2000/2001) 
- 2 miejsce w Halowym Noworocznym Turnieju w Krzeszowicach (rocznik 2003)

 

Rok 2014
- 2 miejsce w Halowym Turnieju Mikołajkowym w Oświęcimiu (rocznik 2002)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju Mikołajkowym w Krzeszowicach (rocznik 2005)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju Mikołajkowym w Krzeszowicach (rocznik 2002)
- Powołania dla Macieja Grudzińskiego i Adriana Gałki (rocznik 2001) na mecz kadry Małopolski o Puchar Włodzimierza Smolarka
- Powołanie dla Wojciecha i Macieja Grudzińskich oraz Jakuba Szumniaka i Adriana Gałki (rocznik 2001) na obóz sportowy kadry Małopolski Młodzików
- 1 miejsce pierwszej drużyny w Turnieju o Puchar Burmistrza w Libiążu (rocznik 2004)
- 3 miejsce drugiej drużyny w Turnieju o Puchar Burmistrza w Libiążu (rocznik 2004)
- Powołanie dla Oskara Chechelskiego (rocznik 2003) do kadry Małopolski na finałowy turniej o puchar PZPN im. Włodzimierza Smolarka 
- Ćwierćfinał w Mini Mistrzostwach Świata 2014 Deichmanna - Kraków (rocznik 2003)
- Ćwierćfinał w Mini Mistrzostwach Świata 2014 Deichmanna - Kraków (rocznik 2005)
- Powołanie do kadry Małopolski Młodzików na turniej im. Leszka Jezierskiego oraz srebrne medale w tych zawodach dla Wojciecha i Macieja Grudzińskich oraz Jakuba Szumniaka (rocznik 2001)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju Żaków w Bukownie (rocznik 2006)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju Orlików o Puchar Prezesa PPN Chrzanów w Regulicach (rocznik 2003)
- 1 miejsce pierwszej drużyny w Halowym Turnieju Amago Cup w Libiążu (rocznik 2004)
- 3 miejsce drugiej drużyny w Halowym Turnieju Amago Cup w Libiążu (rocznik 2004)

 

Rok 2013
- 3 miejsce w Halowym Turnieju Barbórka Cup w Libiążu (rocznik 2003)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju Mikołajkowym w Krzeszowicach (rocznik 2002)
- 4 miejsce w Halowym Turnieju Mikołajkowym w Krzeszowicach (rocznik 2003)
- 4 miejsce w Halowym Turnieju Dragon Cup w Skawinie (rocznik 2003)
- 1 miejsce w Turnieju Piłkarskim "Wilczki Orlik Cup 2013" w Zawoi (rocznik 2003)
- 1 miejsce w Turnieju Piłkarskim "Wilczki Orlik Cup 2013" w Zawoi (rocznik 2005)
- 1 miejsce w Turnieju "Aktywnie Tri Cup" Żaczków w Wolbromiu (rocznik 2005)
- 1 miejsce w Turnieju "Aktywnie Tri Cup" Orlików w Wolbromiu (rocznik 2002)
- 1 miejsce w Okręgowej Lidze Młodzików podokręgu Wadowice i awans do Małopolskiej Ligi Wojewódzkiej (rocznik 2000/2001)
- 1 miejsce w Turnieju Finałowym Szkołek Piłkarskich Nivea w Warszawie i nagroda w postaci wyjazdu na obóz sportowy do Akademii Ajaxu Amsterdam (rocznik 2000/2001)
- 3 miejsce w Turnieju Finałowym Szkołek Piłkarskich Nivea w Warszawie (rocznik 2003)
- 3 miejsce w Turnieju Finałowym Szkołek Piłkarskich Nivea w Warszawie (rocznik 2005)
- 1 miejsce w Lidze Orlików podokręgu Chrzanów (rocznik 2002)
- 3 miejsce w Lidze Orlików podokręgu Chrzanów (rocznik 2003)
- Ćwierćfinał w Mini Mistrzostwach Świata 2013 Deichmanna (rocznik 2002)
- 1 miejsce w powiatowych eliminacjach Turnieju im. Marka Wielgusa (rocznik 2002)
- 1 miejsce w powiatowych eliminacjach Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku (rocznik 2003)
- 1 miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Libiąża z okazji Dni Libiąża 2012 (rocznik 2005)
- Powołanie do kadry Małopolski Młodzików dla Jakuba Szumniaka (rocznik 2001)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju charytatywnym w Bukownie (rocznik 2005)
- Wygrana w II etapie konkursu "Szkółki Nivea" organizowanym przez firmę Nivea i Ajax Amsterdam
- 3 miejsce w Halowym Turnieju "Pożegnanie Zimy" w Krzeszowicach (rocznik 2005)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju "Pożegnanie Zimy" w Krzeszowicach (rocznik 2003)
- Powołanie do kadry Małopolski Młodziczek dla Oliwii Żak i Anny Nędzy (rocznik 2000)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju "Lokomotywa Cup" w Chrzanowie (rocznik 2001)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju "Mazda Boroń Cup" w Olkuszu (rocznik 2004)
- 1 miejsce w grupowych rozgrywkach Halowych Mistrzostw Krakowa (rocznik 2002)
- 1 miejsce w halowym turnieju AMAGO CUP 2013 o puchar Prezesa Firmy Amago w Libiążu (rocznik 2003)
- 3 miejsce w halowym turnieju w Oświęcimiu (rocznik 2002)

 

Rok 2012
- 1 miejsce w halowym turnieju "Barbórka Cup 2012" w Libiążu (rocznik 2002)
- 1 miejsce w halowym turnieju Mikołajkowym w Krzeszowicach (rocznik 2002)
- 5 miejsce w halowym turnieju "Harry Cup 2012" w Łodzi (rocznik 2001)
- 5 miejsce w halowym turnieju w Cieszynie (rocznik 2002)
- 1 miejsce w turnieju z okazji 90-lecia klubu w Skawinie (rocznik 2000)
- Wygrana w I etapie konkursu "Szkółki Nivea" organizowanym przez firmę Nivea i Ajax Amsterdam
- Powołanie do kadry Małopolski dla Oliwii Żak i Anny Nędzy (rocznik 2000)
- Powołanie do kadry Małopolski Zachodniej dla Wojciecha i Macieja Grudzińskich, Damiana Wilczaka, Jakuba Szumniaka, Kacpra Łaskiego, Piotra Kazienko, Aleksandra Potocznego i Adriana Gałki (rocznik 2001)
- Ćwierćfinał w Mini Mistrzostwach Europy 2012 Deichmanna (rocznik 2001)
- 2 miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Libiąża z okazji Dni Libiąża 2012 (rocznik 2003)
- Awans do najlepszej 8-mki w wojewódzkim finale turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku (rocznik 2002)
- 2 miejsce w Turnieju Real Junior Cup w Mysłowicach (rocznik 2001)
- 4 miejsce w Halowym Turnieju "Jawor Cup 2012" w Jaworznie (rocznik 2002)
- 1 miejsce w powiatowych eliminacjach Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku (rocznik 2002)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju "Pawłowski Sport Cup 2012" w Tarnowie (rocznik 2002)
- 1/4 finału w Halowych Mistrzostwach Krakowa (rocznik 2001)
- 1/4 finału w Halowych Mistrzostwach Krakowa (rocznik 2000)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju Lokomotywa Cup (II edycja) w Chrzanowie (rocznik 2001)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju D&R Cup w Oświęcimiu (rocznik 2004)
- 1 miejsce w Halowym Turnieju Lokomotywa Cup w Chrzanowie (rocznik 2000)
- 4 miejsce w Halowym Turnieju Amago Cup w Libiążu (rocznik 2002)
- 5 miejsce w Halowym Turnieju Piast Cup w Skawinie (rocznik 2003)
- 4 miejsce w Halowym Turnieju Piast Cup w Skawinie (rocznik 2002)

Rok 2011
- 3 miejsce w Halowym Turnieju "Barbórka Cup 2011" o puchar Prezesa PKW S.A. w Libiążu (rocznik 2001)
- 3 miejsce w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora XXX LO w Krakowie (rocznik 2001)
- 3 miejsce w halowym turnieju Mikołajkowym w Krzeszowicach (rocznik 2003)
- 3 miejsce w halowym turnieju w Chrzanowie (rocznik 2001)
- 3 miejsce w halowym turnieju "Mała Liga Małopolski" w Bukownie (rocznik 2003)
- 3 miejsce w Jesiennej Lidze Daichmanna województwa małopolskiego (rocznik 2002)
- 4 miejsce w finale wojewódzkim Turnieju firmy Deichmann czyli Mini Mistrzostwach Europy (rocznik 2000)
- 3 miejsce w finale wojewódzkim Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku (rocznik 2001)
- 1 miejsce w powiatowych eliminacjach Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku (rocznik 2001)
- 1 miejsce w powiatowych eliminacjach Turnieju im. Marka Wielgusa w Regulicach (rocznik 2000)
- Udział w letnim zgrupowaniu kadry Małopolski zawodników: Patryk Plewka, Szymon Cholewa, Konrad Wojtaś (rocznik 2000)
- Powołanie do kadry Małopolski dla Macieja Grudzińskiego i Damiana Wilczaka (rocznik 2001)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju Lokomotywa Cup w Chrzanowie (rocznik 2000)
- 3 miejsce w grupie Halowych Mistrzostwa Krakowa (rocznik 2000)
- 4 miejsce w grupie w Halowych Mistrzostwach Krakowa (rocznik 2002)
- 5 miejsce w Halowym Turnieju Lokomotywa Cup w Chrzanowie (rocznik 2001)
- 4 miejsce w Halowym Turnieju o Puchar Prezesa BBTS "Podbeskidzie" w Bielsku (rocznik 2000)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju w Regulicach (rocznik 2001)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju w Mikołowie (rocznik 2000)
- 4 miejsce w Halowym Turnieju w Bielsku-Białej (rocznik 2001)
- 2 miejsce w Halowym Turnieju "Solidarność Cup" w Szopienicach (rocznik 2000)
- 3 miejscew Halowym Turnieju Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaworznie (rocznik 2001)

Rok 2010

- 2 miejsce w XIII Euroreginalnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków w Cieszynie  (rocznik 2000)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju "AMAGO CUP 2010" o puchar Prezesa Firmy Amago w Libiążu (rocznik 2001)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju "AMAGO CUP 2010" o puchar Prezesa Firmy Amago w Libiążu (rocznik 2002)
- 1 miejsce w Halowym Turnieju "Barbórka Cup 2010" o puchar Prezesa PKW S.A. w Libiążu (rocznik 2000)
- 1 miejsce w Halowym Turnieju "Kmita Cup 2010" w Zabierzowie (rocznik 2000)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju "Kmita Cup 2010" w Zabierzowie (rocznik 2002)
- 1 miejsce w Turnieju "Szczakowianka Cup 2010" w Jaworznie (rocznik 2001)
- 4 miejsce w Turnieju z okazji 1200-lecia miasta Cieszyna (rocznik 2000)
- Patryk Plewka powołany do Kadry Województwa Małopolskiego
- Konrad Wojtaś, Dariusz Olejnik, Patryk Kosowski i Szymon Cholewa powołani do Kadry Małopolski Zachodniej
- 3 miejsce w Turnieju z okazji Dni Libiąża 2010 - (rocznik 2000)
- 1/4 finału wojewódzkiego w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim firmy "Tymbark" (rocznik 2000)
- 4 miejsce w Turnieju im. Gerarda Cieślika w Chorzowie (rocznik 2000)
- 1 miejsce w powiatowych eliminacjach do turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku (rocznik 2000)
- Ćwierćfinał Ogólnopolskiego Turnieju Firmy Deichmann, czyli Mini Mistrzostw Europy (rocznik 2001)
- 3 miejsce w XII Euroreginalnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Cieszynie (rocznik 2000)
- 3 miejsce w Halowym Turnieju "Barbórka Cup 2010" o puchar Prezesa PKW S.A. w Libiążu (rocznik 2000)

 

 

 

 

SPRZĘT SPORTOWY

W naszej działalności szkoleniowej dbamy nawet o najmniejsze detale. Nasi wychowankowie ćwiczą w doskonałych warunkach, korzystając z dwóch trawiastych płyt stadionu miejskiego, a także hali sportowej i sal gimnastycznych na terenie Libiąża i Chrzanowa. Nieprzerwanie inwestujemy także w sprzęt sportowy, ciągle śledząc nowinki techniczne przydatne w treningu piłkarskim.

I tak w 2011 roku zakupiliśmy m.in. cztery aluminiowe bramki z siatkami (lekkie i w pełni bezpieczne, z atestem), pięć kompletów strojów sportowych, dwa komplety dresów, 8 mini-bramek treningowych, drabinki koordynacyjne oraz specjalistyczne piłki na sznurkach typu "Jimmy ball", które doskonale nadają się do ćwiczenia techniki uderzenia piłki. Ponadto dzięki wspaniałemu wsparciu życzliwych nam ludzi i instytucji udało nam się uzbierać prawie 100 piłek w ramach akcji "Podaj piłkę". Dziś tymi profesjonalnymi piłkami już trenują nasi wychowankowie!

W 2012 roku zostaliśmy z kolei laureatami ogólnopolskiej akcji Szkółki Piłkarskie Nivea, dzięki czemu wzbogaciliśmy naszą Szkołę o wysokiej klasy sprzęt sportowy o wartości przekraczającej 18.000 zł. Składa się na niego m.in. 10 bramek aluminiowych o różnej wielkości, 60 piłek adidas, 100 sztuk strojów, stelaż z siatką do odbijania piłki i inne mniejsze sprzęty.

Rok 2013 to kolejne dofinansowanie dla nas w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i kolejne duże zakupy wysoce profesjonalnego sprzętu: 2 dużych bramek aluminiowych, 6 mniejszych aluminiowych brameczek przenośnych, specjalistycznego urządzenia soccer wave do odbijania piłki, kolejnych piłek i profesjonalnych płotków różnej wysokości. 

Rok 2017 to z kolei udane aplikowanie do Ministerstwa w ramach programu KLUB. Dzięki pozyskanym funduszom zakupiliśmy kolejnych 100 piłek dla naszych wychowanków oraz zorganizowaliśmy akcję darmowych treningów wakacyjnych pod nazwą "Idę do szkoły... piłkarskiej" (wzięło w niej udział blisko 120 dzieci).

Rok 2018 to kolejne skuteczne aplikowanie do Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu KLUB. Dzięki temu po raz kolejny dokonaliśmy zakupu - tym razem 80 piłek - oraz zorganizowaiśmy kolejną akcję pt. "Idę do szkoły... piłkarskiej". 

W efekcie powyższych wyliczeń, w kwestii sprzętu treningowego mamy dziś tylko jeden problem - brakuje nam już miejsca, żeby owy sprzęt magazynować! Ale takiego problemu życzymy wszystkim klubom piłkarskim w Polsce... .

 

sprzet1.jpg


Zakup sprzętu sportowego w postaci 2 bramek aluminiowych, kompletu strojów i dresów piłkarskich, a także 20 piłek został dofinansowany w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (małe projekty).

logosy.jpg

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

 

 

 

 

OPŁATY

 

Informujemy, że na mocy uchwały podjętej przez Zarząd Szkoły, od lutego 2017 roku obowiązują nowe stawki za udział w zajęciach treningowych (różne stawki zależnie od liczby treningów w tygodniu).

Wykaz miesięcznych opłat za uczestnictwo w zajęciach jednego dziecka - stawki od 1 lutego 2017:

- 40 zł za miesiąc - dla cheerleaderek z grupy młodszej i starszej 
- 60 zł za miesiąc - dla dzieci z Przedszkola Piłkarskiego Ptysia (grupa starsza od trenera Tomka oraz młodsze od trenerek Asi i Agnieszki)
- 70 zł za miesiąc - dla dzieci trenujących 2x w tygodniu (obecnie dotyczy grup: 2011)
- 80 zł za miesiąc - dla dzieci trenujących 3x w tygodniu (obecnie dotyczy grup: 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010)

Treningi bramkarskie - bezpłatne
Treningi funkcjonalne - bezpłatnie

Akademia Techniki (zajęcia dodatkowe w grupach 4-6 osobowych dla chętnych) - 60 zł za 4 treningi w miesiącu
Treningi na siłowni (zajęcia dodatkowe dla juniorów) - 60 zł za  4 treningi w miesiącu

 

Płatność za każdy miesiąc należy uregulować na konto klubu do 15 dnia danego miesiąca (tzn. za styczeń do 15 stycznia, za luty do 15 lutego itd.)
Chętne osoby mogą wpłacić z góry za kilka miesięcy. Bardzo prosimy o pilnowanie terminiowych wpłat, jednocześnie zaznaczamy że wszystkie wpłaty są przez nas weryfikowane, wobec czego każdy brak wpłaty zostanie przez nas odnotowany.

 

Opłaty za zajęcia dzieci dokonywane mogą być tylko w formie przelewu na specjalne subkonta (inne dla każdego rocznika).  Trenerzy nie przyjmują wpłat w formie gotówkowej.

Dane do przelewu:

Uczniowski Klub Sportowy "Górnik" Libiąż
ul. Piłsudskiego 10
32-590 Libiąż


Przy wpłatach za udział w zajęciach treningowych prosimy o wpisanie w tytule przelewu imienia i nazwiska dziecka oraz roku urodzenia i okresu za jaki jest wpłata (np. Jan Kowalski, 2004, wrzesień-październik).

Jeśli wpłata podwyższona jest o stawkę za zajęcia dodatkowe (indywidualne - np. Akademia Techniki), to wówczas prosimy o tytuł przelewu taki jak ten (np. Jan Kowalski, 2004, wrzesień-październik + akademia techniki)

 

Numery kont do wpłat dla poszczególnych roczników (wpłacamy zawsze na konto odpowiadające rocznikowi urodzenia dziecka!!)


Rocznik 2002 konto nr: 09 2490 0005 0000 4600 4933 0002 
Rocznik 2003 konto nr: 27 2490 0005 0000 4600 9237 1294 
Rocznik 2004 konto nr: 36 2490 0005 0000 4600 3432 5750 
Rocznik 2005 konto nr: 41 2490 0005 0000 4600 3745 7014 
Rocznik 2006 konto nr: 42 2490 0005 0000 4600 3977 7333 
Rocznik 2007 konto nr: 48 2490 0005 0000 4600 6440 6398 
Rocznik 2008 konto nr: 52 2490 0005 0000 4600 7642 6663 
Rocznik 2009 konto nr: 62 2490 0005 0000 4600 6039 3935 
Rocznik 2010 konto nr: 69 2490 0005 0000 4600 1707 6422 
Rocznik 2011 konto nr: 66 2490 0005 0000 4600 5000 2447
Rocznik 2012 konto nr: 67 2490 0005 0000 4600 9685 3235
Rocznik 2013 konto nr: 73 2490 0005 0000 4600 4084 6006
Rocznik 2014 konto nr: 77 2490 0005 0000 4600 7620 8739 
Rocznik 2015 konto nr: 03 2490 0005 0000 4600 6046 4352 
Grupa Cheerleaderki konto nr: 09 2490 0005 0000 4600 3472 8398 



Ulgi i zwolnienia z opłat pozostają bez zmian:
Jeśli w zajęciach zechce uczestniczyć drugie dziecko z danej rodziny, to dla niego opłata wynosi 50% zapisanej kwoty (jeśli kwoty opłat za dwójkę dzieci są różne to zniżka 50% dotyczy płatności za młodsze dziecko). Trzecie i każde kolejne dziecko z tej samej rodziny jest zwolnione z opłaty. Ulgi dotyczą także grup tanecznych (jeśli mamy do czynienia np. z bratem i siostrą w grupach piłkarskiej i tanecznej).

Całkowitym zwolnieniem może też zostać objęta rodzina z trudną sytuacją materialną (wniosek pisemy do Zarządu Klubu w tej sprawie może złożyć dany rodzic, opiekun oraz każda inna osoba wiedząca o trudnej sytuacji rodziny).




Z kolei na mocy podjętej uchwały w sprawie wysokości składek dla Członków Klubu - wysokość składki półrocznej wynosi 20 zł, a rocznej 40 zł. Jednorazowe wpisowe dla każdego Członka Klubu wynosi 5 zł. Z opłat tych zwolnieni są zawodnicy biorący udział w zajęciach naszej Szkoły, którzy automatycznie uzystkują status Członka Klubu. Zwolnieni z opłaty są także Członkowie Wspierający oraz Członkowie Honorowi.

 

 

 

 

 

ZARZĄD

Prezes Szkoły - Dawid Chylaszek
Wiceprezes ds. Finansowych - Tomasz Dressler
Wiceprezes ds. Organizacyjnych - Rafał Kania
Członek Zarządu - Piotr Poznański
Sekretarz - Katarzyna Szczelina


Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący - Andrzej Wątroba
Sekretarz - Paweł Patyk
Członek Komisji - Robert Ciupka


Księgowa - Małgorzata Wilczak

 

 

 

TRENERZY:

3.jpg   
  • Jakub Korba

Trener rocznika: 2005
Data urodzenia: 20.04.1984
Wykształcenie: wyższe - mgr wychowania fizyczngo, studia podyplomowe - menedżer sportu, studia podyplomowe - trener przygotowania motorycznego w grach zespołowych
Uprawnienia trenerskie: trener z licencją UEFA A
 
Kariera piłkarska
- wychowanek klubu: Górnik Libiąż
- zawodnik klubów: Górnik Libiąż, Dąbski Kraków, Janina Libiąż, KS Chełmek, Jubilat Izdebnik, Iskra Klecza Dolna, Unia Oświęcim, Arka Babice, Tempo Białka
- pozycja boiskowa: pomocnik, napastnik
 
Kariera trenerska
- trener w klubach: Janina Libiąż, Szkoła Piłkarska „Górnik” Libiąż, Unia Oświęcim, Tempo Białka

 

4.jpg  
  • Bartłomiej Kosowski

Trener rocznika: 2002
Data urodzenia: 19.09.1978
Wykształcenie: wyższe - magister wychowania fizycznego
Uprawnienia trenerskie: trener II klasy - licencja PZPN „A”

Kariera piłkarska
- wychowanek klubu: Górnik Libiąż
- zawodnik klubów: Górnik Libiąż (Janina Libiąż), GKS „Victoria” Jaworzno, LKS „Nadwiślanin” Gromiec
- pozycja boiskowa: napastnik

Kariera trenerska
- trener w klubach: Janina Libiąż, LKS „Nadwiślanin” Gromiec, Szkoła Piłkarska „Górnik” Libiąż

 

5.jpg  
  • Dawid Chylaszek

Trener rocznika: 2003
Data urodzenia: 13.11.1983
Wykształcenie: wyższe - magister zarządzania sportem
Uprawnienia trenerskie: trener z licencją UEFA B

Kariera piłkarska
- wychowanek klubu: Górnik Libiąż
- zawodnik klubów: Górnik Libiąż (Janina Libiąż), MKS Trzebinia, MZKS Alwernia, Hutnik Kraków, Janina Libiąż, KS Chełmek, ŁKS Soła Łęki, Unia Oświęcim
- pozycja boiskowa: napastnik

Kariera trenerska
- trener w klubach: Janina Libiąż, ŁKS Soła Łęki, Szkoła Piłkarska „Górnik” Libiąż
- trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Libiążu (powiat chrzanowski)

 

1.jpg  
  • Tomasz Słowik

Trener rocznika: Przedszkole Piłkarskie Ptysia
Data urodzenia: 25.03.1971
Wykształcenie: wyższe - magister wychowania fizycznego
Uprawnienia trenerskie: instruktor piłki nożnej

Kariera piłkarska
- wychowanek klubu: Górnik Libiąż
- zawodnik klubów: Górnik Libiąż, Victoria Jaworzno
- pozycja boiskowa: obrońca

Kariera trenerska
- trener w klubach: Szkoła Piłkarska „Górnik” Libiąż

 

ada.JPG  
  • Zbigniew Adamski

Trener bramkarzy
Data urodzenia: 17.03.1980
Wykształcenie: magister pedagogika resocjalizacji z wychowaniem fizycznym i przysposobieniem obronnym
Uprawnienia trenerskie: trener z licencją UEFA C

Kariera piłkarska
- wychowanek klubu: LKS Żarki
- zawodnik klubów: LKS Żarki, GKS Victoria Jaworzno, Fablok Chrzanów, KS Chełmek, 
- pozycja boiskowa: bramkarz

Kariera trenerska
- trener w klubach: Szkoła Piłkarska „Górnik” Libiąż

 

Dariusz Czyszczoń.JPG  
  • Dariusz Czyszczoń

Trener rocznika: 2006 i 2007
Data urodzenia: 10.07.1984
Wykształcenie: średnie
Uprawnienia trenerskie: trener z licencją UEFA B, Coerver Coach Assistant

Kariera piłkarska
- wychowanek klubu: PKS Mikołaj Chrzanów
- zawodnik klubów: Fablok Chrzanów, MKS Trzebinia-Siersza
- pozycja boiskowa: defensywny pomocnik

Kariera trenerska
- trener w klubach: Fablok Chrzanów, Szkoła Piłkarska „Górnik” Libiąż                                        

 

 
  • Michał Gut

Trener rocznika: 2004 i 2008
Data urodzenia: 02.07.1980
Wykształcenie: magister wychowania fizycznego z przygotowaniem pedagogicznym
Uprawnienia trenerskie: trener z licencją UEFA B, Coerver Coach Assistant

Kariera piłkarska
- wychowanek klubu: Górnik Libiąż
- zawodnik klubów: Górnik Libiąż (Janina Libiąż), LKS Żarki, KS Chełmek, Korona Mętków
- pozycja boiskowa: pomocnik

Kariera trenerska
- trener w klubach: Janina Libiąż, Korona Mętków, Szkoła Piłkarska „Górnik” Libiąż                                       

 

   
  • Adrian Szafran

Trener rocznika: 2003 
Data urodzenia: ....
Wykształcenie: średnie
Uprawnienia trenerskie: trener z licencją UEFA C, Coerver Coach Assistant

Kariera piłkarska
- wychowanek klubu: Górnik Libiąż
- zawodnik klubów: Górnik Libiąż (Janina Libiąż), Korona Mętków, Iskra Brzezinka
- pozycja boiskowa: obrońca

Kariera trenerska
- trener w klubach: Szkoła Piłkarska „Górnik” Libiąż                                       

 

darek  
  • Jarosław Sandecki

Trener rocznika: 2009
Data urodzenia: 27.08.1981
Wykształcenie: wyższe mgr wychowania fizycznego
Uprawnienia trenerskie: trener z licencją UEFA B

Kariera piłkarska
- wychowanek klubu: Hutnik Trzebinia
- zawodnik klubów: Hutnik Trzebinia, Fablok Chrzanów, LKS Żarki, Orzeł Balin, Zgoda Byczyna, Arka Babice
- pozycja boiskowa: boczny obrońca, pomocnik

Kariera trenerska
- trener w klubach: Fablok Chrzanów ( juniorzy młodsi), Pogorzanka Pogorzyce (B klasa), Unia Kwaczała ( A klasa), AP 2012, MKS Trzebinia (juniorzy młodsi), Szkoła Piłkarska "Górnik" Libiąż                                   

 darek  
  • Kamil Ozimina

Data urodzenia: 17.05.1989
Wykształcenie: średnie
Uprawnienia trenerskie: trener z licencją UEFA A

Kariera piłkarska
- wychowanek klubu: KS Past Bieruń
- zawodnik klubów: KS Piast Bieruń, Reprezentacja ŚlZPN, MSPN Górnik Zabrze, REMES Opalenica, GTS Bojszowy, GKS Pniówek Pawłowice, BKS Stal Bielsko-Biała, KS Beskid Andrychów, Niwa Nowa Wieś
- pozycja boiskowa: napastnik

Kariera trenerska
- trener w klubach: Niwa Nowa Wieś, UKS GOL Bieruń, Szkoła Piłkarska "Górnik" Libiąż

 
  • Anna Ciuła

Trener treningu funkcjonalnego, fizjoterapeutka

 
  • Marcelina Matusiak

Trener grupy cheerleaderek

Instruktor tańca          



 

 

 

 

 

 

 

 




 

DOKUMENTY DO POBRANIA