UBEZPIECZENIE MŁODYCH PIŁKARZY

Przygotowaliśmy dla naszych wychowanków dedykowane ubezpieczenie, które wykupić można w 4 różnych wariantach (rozpisane w tabeli na stronie).

Jak kupić ubezpieczenie?

Wystarczy wejść na stronę:   http://ubezpieczucznia.pl/polecam/CA92

Znajduje się tam bardzo łatwy sposób przystąpienia do ubezpieczenia oraz uiszczenia płatności.

Przy zakupie ubezpieczenie prosimy o wpisanie kodu promocyjnego dedykowanego dla Górnika Libiąż: CA92

Uwaga, co ważne - do ubezpieczenia mogą przystąpić nie tylko nasi zawodnicy ale także wszyscy uczniowie (dzieci i młodzież). A co tym bardziej istotne, jeżeli przystąpicie do tego ubezpieczenia, to nie musicie kupować ubezpieczenia w szkole dziecka, które zwykle nie ma aż takich profitów w przypadku szkody (w szkole wystarczy wtedy okazać dowód ubezpieczenia, wykupionego tutaj). W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z doradcą podanym na stronie internetorwej.

Co wyróżnia ten konkretny produkt ubezpieczeniowy?

- szeroki zakres w tym: wysokie koszty leczenia NNW, dzienne świadczenie szpitalne (bez względu na przyczynę), wysokie sumy ubezpieczenia w NNW

- cena – składka roczna

- dostępność produktu – szybki i uproszczony

- produkt dla dzieci, uczniów i studentów do 25 roku życia

- w zakresie ujęto wyczynowe uprawianie sportu

- zakres terytorialny – cały świat

- opieka posprzedażowa – posiadanie opiekuna w postaci brokera.

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z warunkami ubezpieczenia dostępnymi na podanej stronie internetowej.

Polecamy i zapraszamy!