UBEZPIECZENIE MŁODYCH PIŁKARZY

Wspólnie z firmą Sport Broker oraz STU Ergo Hestia przygotowaliśmy dla naszych wychowanków dedykowane ubezpieczenie, które wykupić można w 4 różnych wariantach.

W poniższej tabeli wyszczególniono najważniejsze świadczenia, które wchodzą w skład konkretnych wariantów.

Jak kupić ubezpieczenie?

Wystarczy wejść na stronę:   http://ubezpieczucznia.pl/polecam/CA92

Znajduje się tam bardzo łatwy sposób przystąpienia do ubezpieczenia oraz uiszczenia płatności.

Wpisanie kodu promocyjnego dedykowanego dla Górnika Libiąż: CA92 spowoduje że osoby ubezpieczone będą miały opiekuna swojej polisy w osobie pana Pawła Łukasika - tel. 883 379 840 (doradztwo w przypadku zakupu ubezpieczenia, postępowania w przypadku szkody oraz opieka posprzedażowa).

Co wyróżnia ten konkretny produkt ubezpieczeniowy?

- szeroki zakres w tym: wysokie koszty leczenia NNW, dzienne świadczenie szpitalne (bez względu na przyczynę), wysokie sumy ubezpieczenia w NNW

- cena – składka roczna

- dostępność produktu – szybki i uproszczony

- produkt dla dzieci, uczniów i studentów do 25 roku życia

- w zakresie ujęto wyczynowe uprawianie sportu

- zakres terytorialny – cały świat

- opieka posprzedażowa – posiadanie opiekuna w postaci brokera.

Więcej informacji o ubezpieczeniu TUTAJ

Polecamy i zapraszamy!