ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Wsparcie kariery i AMO
Logo


WSPARCIE KARIERY

 

DORADZAMY I PROMUJEMY NAJLEPSZYCH

Niewiele akademii piłkarskich w kraju (a być może żadna) może poszczycić się patronackim wsparciem profesjonalnej Agencji Managerskiej. My mamy to szczęście, że możemy liczyć na wsparcie i doradztwo topowej w Polsce Agencji Managerskiej BMG-SPORT, która na codzień dba o interesy blisko 80 profesjonalnych piłkarzy, w tym m.in. Łukasz Piszczek, Piotr Zieliński, Bartosz Kapustka, Łukasz Skorupski, Adrian Mierzejewski.

Agencja doradczo wspiera także naszych najstarszych wychowanków i rodziców, którzy mogą liczyć na ukierunkowanie i pomoc w dalszej karierze piłkarskiej. W tym zakresie mocno działamy także sami jako klub, umożliwiając i organizaując naszym wychowankom testy w większych klubach. Docelowo planujemy także organizację spotkań doradczych dla rodziców naszych wychowanków, gdzie na pytania o przygodę lub karierę piłkarską odpowiedzą specjaliści w łowieniu talentów i rozwijaniu ich.

 

 

Oficjalna strona Agencji Managerskiej:  www.bmgsport.pl

 

 

W LIBIĄŻU FUNKCJONUJE AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW

Dzięki współpracy na linii PZPN - MZPN - Gmina Libiąż od 2018 roku w Libiążu funkcjonuje Akademia Młodych Orłów, w której co tydzień trenują najbardziej wyróżniający się zawodnicy z całego powiatu chrzanowskiego. W premierowym roku szkolenie objęło roczniki 2005-2008, a co roku co AMO powoływani są kolejni młodsi zawodnicy, którzy trenują w dwóch grupach: Młodzików i Orlików. Zajęcia odbywają się na orliku w Libiążu, który w okresie zimowym przykryty zostaje halą pneumatyczną.