PIKNIK JUBILEUSZOWY z okazji 15-lecia Szkoły Piłkarskiej - PROGRAM GODZINOWY
2024-05-23
PIKNIK JUBILEUSZOWY z okazji 15-lecia Szkoły Piłkarskiej - PROGRAM GODZINOWY

Ale ten czas leci... to już 15 lat! Tyle działa i pracuje dla Was Szkoła Piłkarska "Górnik" Libiąż, czyli pod wieloma względami największy klub sportowy w powiecie chrzanowskim. Przed nami pora na uczczenie jubileuszu, a zrobimy to w najlepszy możliwy sposób... .

Piknik Rodzinny dla Zawodników, Rodziców i wszystkich Sympatyków naszej Szkoły Piłkarskiej - tak właśnie będziemy świętować w niedzielę 2 czerwca 2024r . A że będzie się to działo przy okazji święta Dnia Dziecka, to i atrakcji będzie co niemiara!

Miejsce akcji: Stadion w Libiążu, ul. Piłsudskiego 10

Oto program godzinowy imprezy:

8:45 - zbiórka wszystkich naszych zawodników w strojach klubowych

9:00 - 10:30 Olimpiada Piłkarska dla dzieci (rywalizacja w konkurencjach piłkarskich w każdym roczniku, walczymy tradycyjnie o medale)

10:30 - 11:30 Gry i zabawy dla Rodziców (każda grupa treningowa wystawia 8-osobowy skład - 4 panie oraz 4 panów i walczymy o medale)

11:30 - 12:30 Część oficjalna - wręczenie nagród dla dzieci oraz wyróżnień jubileuszowych

12:30 - 14:00 Mecz piłkarski klubów partnerskich Trampkarzy Górnik Libiąż - Górnik Zabrze

Ponadto podczas imprezy:

• rekordowo wielkie i zupełnie nowe dmuchańce
  • Mini boiska dla małych piłkarzy (możecie grać, aż starczy Wam sił)
  • kiełbaski z grilla (dla zawodników bezpłatnie), dla rodziców za odpłatnością
  • kawiarenka z wypiekami, kawą i herbatą

Już dziś SERDECZNIE ZAPRASZAMY do wspólnego świętowania!