Sklepik

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU KLUBOWYCH GADŻETÓW

Można tego dokonać w naszym Sklepie Partnerskim Fashion & Sport zlokalizowanym w Libiążu na osiedlu Flagówka przy ul. Słowackiego 6D (pawilon przy SP4), w którym nasza Szkoła zaopatruje się w sprzęt sportowy - mamy tu na myśli stroje meczowe, stroje treningowe, dresy i akcesoria treningowe. Wszystkie grupy treningowe, które będą na etapie zakupu strojów treningowych i dresów właśnie tam udadzą się na przymiarki konkretnych rozmiarów i właśnie tam zamawiać będą swoje komplety. Ponadto w sklepie będziecie mogli zakupić nasze aktualne oraz całkowicie nowe gadżety klubowe (szaliki, czapki, kubki, bluzy, torby itp.)

Aby zakupy w sklepie partnerskim były jeszcze bardzej opłacalne, wszystkim naszym wychowankom rozdaliśmy Karty Rabatowe, które uprawniają do zniżek na poziomie 10% !! Zakupów mogą dokonywać zarówno wychowankowie, jaki i najbliższa rodzina zawodnika.

fot. Drzwi do sklepu, jak widać już z herbem Górnika Libiąż

Warto odnotować, że nasze Karty Rabatowe respektowane będą także w drugim sklepie Fashion & Sport, zlokalizowanym w Chrzanowie (ul. Mieszka I 9C).

Tytułem przedstawienia naszego nowego partnera informujemy, że Sklep oferuje produkty pochodzące z hurtowni niemieckich, brytyjskich i francuskich, dających możliwość zaoferowania atrakcyjnych cen dla klienta.  W stale poszerzającej się ofercie sklepu znajdą Państwo:
- sprzęt i akcesoria piłkarskie
- markową odzież sportową
- markowe buty sportowe
- piłki
- plecaki
- czapki
- oraz gadżety klubowe Szkoły Piłkarskiej Górnik Libiąż

A zatem podsumowując - odbierzcie od trenerów swoje Rabatowe Karty Klubowe i zapraszamy na zakupy!!

POLECAMY i ZAPRASZAMY!!

Poniżej Regulamin Kart.

Regulamin korzystania z RABATOWEJ KARTY KLUBOWEJ

1. Rabatowe Karty Klubowe (RKK) to karty, które otrzymują wszyscy wychowankowie UKS Górnik Libiąż w związku z uruchomieniem Sklepu Partnerskiego na mocy współpracy pomiędzy UKS Górnik Libiąż a sklepami Fashion & Sport.
2. Karty Klubowe rozdysponowane zostaną przez trenerów lub Zarząd Klubu w poszczególnych grupach treningowych. Po otrzymaniu karty należy ją podpisać imieniem i nazwiskiem wychowanka Klubu.
3. RKK dają możliwość otrzymania rabatów przy zakupie sprzętu sportowego, odzieży i akcesoriów piłkarskich w wysokości 10% od cen sklepowych, oraz 7% na pozostałe artykuły dostępne w sklepie (nie dotyczy towarów wcześniej przecenionych).
4. Karty upoważniają do dokonania zakupów z w/w rabatem przez aktualnych zawodników UKS Górnik Libiąż oraz ich rodziny, a także przez pracowników i trenerów Klubu oraz ich rodziny.
5. Rabaty będą uwzględniane po okazaniu Rabatowej Karty Klubowej.
6. Karty są honorowane w sklepach Fashion & Sport znajdujących się w Libiążu, ul. Słowackiego 6D (osiedle Flagówka - pawilon przy SP4) oraz w Chrzanowie, ul. Mieszka I 9C

fot. Wnętrze sklepu, czyli szeroki asortyment sprzętu sportowego

Poniżej zdjęcia wybranych gadżetów Górnika Libiąż (część z nich jest ciągle dostępna, a część zostanie zastąpiona zupełnie nowymi)

szal.JPG